Lumi

SVĚTELNÁ PRODUKCE

PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVINKU VE SVĚTĚ OBKLADU!
POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE, A JEN U NÁS, PROTOŽE JSME PRVNÍ A JEDINÍ VÝROBCI DLAŽBY
Z PŘÍRODNÍHO MATERIÁLU SVÍTÍCÍ VE TMĚ!

Svíticí lak

Velmi kvalitní lak,svítící ve tmě,a také při ultrafialovém záření,fungující na základě broušených krystalů Luminoforu,je tedy z přírodního pigmentu, neobsahuje žádnou chemii. Původní barva (denní) – barva slonové kosti se v noci mění na zářící zelenou.

Další unikátní vlastnostií laku je jeho maximální přilnavost. Při nanesení laku mohou být nežádoucí stopy laku ihned odstraněny vodou.Po zaschnutí, cca 5-10 minut je lak velmi odolný a při udržbě povrchu jej vodou, odlakovačem ani saponátem není možné odstranit(ale závisí na tom jaký je povrch, někde to lze odstranit odlakovačem).

Lak je při tom velmi úsporný – stačí nanášet jen v jedné vrstvě, spotřeba je cca 50ml laku na 1m2. Pro aplikaci je doporučeno používat stříkácí pistoli.

Lak vytváří extrémně pevnou polymerovou vrstvu,která chrání povrch před vlhkostí, změnami teploty a před jinými vnějšími vlivy. Je speciálně vytvořen tak, aby vydržel agresivní vlivy životního prostředí, lak se nebojí vody, sněhu, ani mrazu.

S naším lakem je možné, obyčejné předměty proměnit v mimořádné.

Svíticí lak může být použit pro suvenýry, výrobky ze sádry, pro terénní design, lze použít pro chodníky a dlažební kostky, obrubníky, obklady kuchyni a v koupelně.

Lak může být použit v oblasti auto tuningu. Lak se výborně drží na kovu a může být aplikován i na automobilové slitinové disky. Špína, posypová sůl a štěrk nalakovanému povrchu vůbec nevadí.

Čím je světlejší povrch, tím je výraznější svícení.

Poskytujeme nanášení laku našim odbporníkem na libovolný povrch,dle vašeho přání.

 

 4

 5

 6

13

11

10 

 

 

IMG 20150215 WA0001